Żyj w zgodzie z naturą

Osiedle

Osiedle Sienkiewicza to wieloetapowa inwestycja, w której docelowo powstanie 115 nowoczesnych domów. Cały teren, na którym powstanie osiedle ma prawie 5 hektarów. W I etapie powstało 20 wyjątkowych domów. W II i III etapie w budowie jest łącznie 38 wyjątkowych domów, w tym dwa zespoły czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 86,25 m2 i jedenaście budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni użytkowej 95,08 m2, każdy z dwoma lokalami mieszkalnymi. Natomiast w IV etapie planowane jest wybudowanie kolejnych 22 domów. Osiedle wyposażone będzie w pełną infrastrukturę, oświetlenie oraz drogę dojazdową. Każdy dom będzie posiadać własny ogródek oraz dodatkowo dwa miejsca postojowe przed budynkiem. Ze względu na przestronny metraż domów i zróżnicowane przestrzennie ogródki, osiedle stanowić będzie idealną propozycję dla osób marzących o własnym, nowym domu z wnętrzem przygotowanym według indywidualnej koncepcji. Przyszli mieszkańcy będą mogli się wprowadzić do nowych domów już w II połowie 2022 roku.

0
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA czterech pierwszych etapów
0
domów w czterech pierwszych etapach
0
domów szeregowych w czterech pierwszych etapach
0
domy wolnostojące dwulokalowe

Park

Dodatkowym atutem osiedla będzie duży teren rekreacyjny, stanowiący istną oazę i miejsce zarówno na wypoczynek, jak i zabawę. To osobisty PARK za PROGIEM Waszego domu. Prawie 7,5 tys. m2 powierzchni terenów zielonych na skraju osiedla do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W parku znajdą się między innymi:

– alejki pieszo – rowerowe idealne na spacery, dla rolkarzy i rowerzystów;
– plac zabaw dla dzieci;
– strefa sportu dla aktywnych, lubiących street workout i siatkówkę plażową;
– wybieg dla czworonogów;
– strefa chillout nad stawem;
– miejsce na ognisko.

Doskonała lokalizacja nieruchomości, przestronne domy z ogródkiem, bliskość terenów zielonych i własny park to idealne miejsce do zamieszkania dla każdego.

NASZE ZALETY

Nowoczesna architektura

Wysoka jakość materiałów

Przestronne, słoneczne wnętrza

Przydomowe ogródki

Dwa miejsca parkingowe

Własny Park rekreacyjny

Dom blisko Puszczy i Jezior

Szybkie połączenie z Poznaniem

Wybierz dom dla siebie